„Sekrety efektywnego prezentowania się przed pracodawcą” – warsztat PKP PLK

Jeśli kończysz szkołę, jesteś studentem lub absolwentem i zastanawiasz się jak stworzyć CV, które przedstawi Twoje atuty oraz w jaki sposób zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej - nie może zabraknąć Cię na warsztacie prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.!

„Wizytówka kandydata – sekrety efektywnego prezentowania się przed pracodawcą”


Udział w warsztacie będzie okazją nie tylko do poznania Spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ale również do zdobycia wiedzy, w jaki sposób zaprezentować swoje umiejętności i kompetencje zarówno w dokumentach aplikacyjnych, jak i w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Prelegentki dadzą Ci wskazówki, jak stworzyć interesujące CV oraz zaprezentować się na rozmowie z wymarzonym pracodawcą, nie posiadając kilkuletniego doświadczenia zawodowego. Ponadto, w trakcie warsztatu będziesz mógł otrzymać niezbędną dawkę wiedzy z zakresu odpowiedniego przygotowania i zaprezentowania swoich umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej. Warsztat pomoże Ci w dokonaniu oceny Twoich mocnych stron oraz obszarów do dalszego rozwoju. Będziesz mieć również możliwość poznania technik relaksacyjnych oraz sposobów radzenia sobie ze stresem.

Prelegenci:
Karolina Piecychna
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz certyfikowany HR Business Partner. W PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A. zarządza Wydziałem Rekrutacji, prowadzi szkolenia oraz tworzy strategię działań employer brandingowych. Interesuje się tematyką związków organizacji z jej otoczeniem i funkcjami, jakie odgrywają w życiu pracowników. Zorientowana na rozwój w obszarach wspierania osobowości i ludzkiego potencjału.

Izabela Dembicka
HR Business Partner, Menedżer i Trener z doświadczeniem w firmach z branży transportowej oraz media w zakresie realizacji projektów w obszarze HR zorientowanych na potrzeby biznesu: rozwój pracowników, ocena pracownicza oraz badanie kompetencji pracowników. W PKP PLK S.A zarządza działem rozwoju pracowników, który odpowiada m.in. za podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników, adaptacji osób nowozatrudnionych oraz współpracy ze szkołami średnimi.

W celu zarejestrowania się na warsztaty, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 19.09.2019 r.:
ZAREJESTRUJ SIĘ

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – decyduje kolejność zgłoszeń.