Rusza konkurs dla miłośników kolei!

Zapraszamy wszystkich uczniów i studentów do udziału w „Turnieju wiedzy o kolei”.
Od 14 sierpnia br. ruszają zapisy chętnych do udziału w zabawie. Finał konkursu odbędzie się podczas 13. edycji Międzynarodowych Targów TRAKO.


„Turniej wiedzy o kolei” został zaplanowany z myślą o nadchodzących targach branży kolejowej, które co dwa lata odbywają się w Gdańsku, w AmberExpo. 27 września 2019 r. odbędzie się „Dzień Edukacji i Kariery” skierowany do uczniów szkół średnich i uczelni wyższych, którzy planują swoją przyszłość związać z koleją.

Sprawdź swoją wiedzę o kolei

Konkurs skierowany jest do młodych osób, które interesują się zarówno historią kolei, jak również posiadają wiedzę dotyczącą obecnej sytuacji branży kolejowej w Polsce i na świecie. Osoby, które spełniają ten warunek oraz założenia regulaminu powinny przesłać zgłoszenie drogą mailową w dniach od 14 sierpnia do 12 września 2019 r.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkursfundacja@pkp.pl z uwzględnieniem następujących informacji:
  • imię i nazwisko,
  • data urodzenia,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu,
  • nazwa i rodzaj szkoły/uczelni,
  • akceptacja Regulaminu Konkursu,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Osoby, które prześlą zgłoszenie i spełnią wymogi regulaminu zostaną zakwalifikowane do pierwszego etapu konkursu. W dniach od 16 do 18 września 2019 r., na podany w zgłoszeniu adres e-mail uczestnicy otrzymają 3 pytania. W ciągu 48 h należy przesłać odpowiedzi, które nie przekroczą objętościowo 500 znaków (ze spacjami). .Jury konkursowe w dniach 19 – 20 września 2019 r. wybierze trzynastu uczestników, którzy nadesłali najciekawsze odpowiedzi na 3 pytania. Zwycięzcy I etapu konkursu zostaną zakwalifikowani do finału „Turnieju wiedzy o kolei”, który odbędzie się w trakcie „Dnia Edukacji i Kariery TRAKO”, 27 września o godzinie 12:00 w Gdańsku w sali nr 1 B (na pierwszym piętrze).

Atrakcyjne nagrody czekają

Na żywo, zakwalifikowani uczniowie i studenci zmierzą się ze sobą odpowiadając na pytania dotyczące branży kolejowej. Najlepsi z najlepszych wśród miłośników kolei otrzymają atrakcyjne nagrody, o które warto zawalczyć i pojawić się na „Dniu Edukacji i Kariery” 13 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.
  • Laureaci I, II i III miejsca otrzymają karty podarunkowe do realizacji w sklepie Media Markt. Wartość nagród określona jest w regulaminie konkursu.
Dobra wiadomość jest taka, że każdy uczestnik „Turnieju wiedzy o kolei” otrzyma niespodzianki ufundowane przez spółki z Grupy PKP.

Do zobaczenia na „Dniu Edukacji i Kariery” TRAKO!

Ściągnij
Regulamin (pdf)

Fundacja Grupy PKP