Zmierz się z mundurem – pokaz umundurowania kolejowego

Zawiadowca, maszynista, kierownik pociągu, a może konduktor ? Czy wiesz czym różnią się od siebie mundury tych osób ? Czy rozpoznałbyś zawód kolejarski tylko po mundurze ? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi nie, to nie pozostaje nic innego, jak wsiąść razem z nami do pociągu jadącego w kierunku Mody Mundurowej.

„Zmierz się z mundurem” to wydarzenie po raz pierwszy towarzyszące międzynarodowym targom kolejowym TRAKO w ramach dnia Edukacji i Kariery. Jego celem jest pokazanie jak szerokim wachlarzem mundurów ale też zawodów branża kolejarska może się pochwalić. W roli modelek oraz modeli wystąpią autentyczni pracownicy firm, które zgłosiły chęć wystąpienia w pokazie. To niewątpliwy atut ponieważ, po pokazie osoby zainteresowane będą mogły zadać pytania odnośnie pracy prawdziwym ekspertom. Mundur to nie tylko spódnica i marynarka, a w wersji męskiej garnitur, mundur to wizytówka oraz odpowiedzialność, która kryje się pod różnymi wzorami oraz fasonami. Wśród firm, które zaprezentują swoje umundurowania są: PKP Intercity, POLREGIO, SKM Trójmiasto.

„MODUS” Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A. jest już od ponad 70 lat producentem wysokiej jakości mundurów, garniturów i odzieży korporacyjnej. Jest jedną z największych firm tego typu w Polsce. Rocznie produkuje ok. 60 000 par spodni i 50 000 tys. marynarek. Swoje wyroby firma dostarcza dla 100 instytucji w Polsce i eksportuje je do ponad 15 państw na całym świecie.

W związku z tym podczas TRAKO 2019 pragniemy przeprowadzić konkurs pn: "Modus dla Ciebie" w ramach konkursu uszyjemy na miarę garnitur męski lub ubranie damskie. Konkurs będzie trwał od 24.09.2019 od godziny 10:00 do 26.09.2019 do godziny 17:00 na naszym stoisku będzie oznaczony pojemnik, do którego będzie można wrzucić wizytówkę losowanie przeprowadzone będzie komisyjnie.

Przez cały czas trwania konkursu prosimy o cykliczną w odstępach godzinnych informację megafonową o trwającym konkursie, o informacji: "Firma MODUS S.A. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie szycia na miarę zapraszamy na stoisko 52 Hala F", a w dniu zakończenia informację o zakończonym konkursie.